Аффирмации для вагітних — приклади, музика і правила роботи

Афірмації для вагітних — це позитивні установки для щасливої ??вагітності і легких пологів. Розглянемо приклади працюють афірмації, а також поділимося, як їх правильно застосовувати і формулювати.

Приклади позитивних афірмації для вагітних

Найкраще, якщо ви навчитеся формулювати афірмації самі. Це буде найбільш щирий і чесний варіант. А також максимально ефективний, тому що в нього вкладені ваші емоції і творчість.

Але не у всіх відразу виходить придумати правильні формулювання, тому спочатку ви можете користуватися готовими. Вибирайте відповідні затвердження в залежності від мети, якої хочете досягти:

 • Якщо мрієте завагітніти: «Всередині мене росте і розвивається дитина». «Мій організм повністю готовий до зачаття, виношування і пологів». «Я очікую народження здорової дитини»
 • Щоб вагітність протікала без пригод: «Моя вагітність протікає добре, малюк росте і розвивається». «У мене відмінне самопочуття». «Я легко і щасливо чекаю появи на світло свою дитину»
 • Універсальні: «Я насолоджуюся своєю вагітністю, відчуваю себе щасливо і гармонійно». «Я спокійно приймаю всі зміни, які відбуваються зі мною»
 • Якщо є страхи з приводу виховання і відповідальності: «Я відмінна мама, у мене вихований, щасливий і розвинута дитина». «Я здатна до материнства». «Мої діти люблять мене і вважають найкращою мамою»

За аналогією ви можете скласти свої власні афірмації і повторювати їх щодня.

Музика для читання афірмації

Афірмації працюватимуть краще, якщо вимовляти їх під приємну, спокійну, умиротворений музику. А особливо гарні мелодії з певними позитивними вібраціями, які сприятливо впливають на енергетику людини.

Давно доведено, що класична музика сприятливо діє і на організм вагітної жінки, і на її майбутнього малюка. Тому корисно повторювати позитивні установки під звуки творів великих класиків.

На що впливає музика:

 • Стимулює активний розвиток мозку у плода
 • Покращує розумові процеси
 • Розслабляє і позбавляє від стресу, негативних емоцій
 • покращує самопочуття
 • Викликає приємні позитивні емоції

Класична музика, точніше, її вібрації, резонують з енергетичної оболонкою тіла людини, буквально зцілюючи ауру і гармонізуючи роботу всіх семи чакр. Тому дуже корисно користуватися їй, як доповненням до медитацій і афірмації.

Три кити роботи з позитивними установками

При роботі з позитивними твердженнями дуже важливо вкладати в них емоції. Механічне повторення складених вами пропозицій не дасть ніякого ефекту. Є кілька ключових факторів, без яких афірмації не працюють:

 • Емоції — ви повинні відчувати те, про що говорите. Можете додати почуттів і в текст, наприклад, «Я щаслива від того, що мій малюк росте здоровим», «Мені радісно відчувати і помічати зміни, які відбуваються в моєму тілі»
 • Творчість — необов’язковий параметр. Коли ви придумуєте формулювання афірмації самостійно, задієте творчі здібності. Це підсилює чарівний ефект
 • Віра — якщо ви не вірите в те, що Всесвіт чує ваші прохання, позитивні твердження не працюватимуть

Якщо ваші установки будуть містити всі три цих параметра, ефект стане колосальним. Але не менш важливо правильно формулювати позитивні твердження.

Правила формулювань

Для того, щоб Всесвіт почула ваші прохання, потрібно складати текст афірмації відповідно до її законами. Вони прості і їх легко запам’ятати.

Правила такі:

 1. Формулюйте свій запит тільки в теперішньому часі. Так, наче це вже сталося. Не рекомендується: «Я хочу бути здоровою», а «я прекрасно себе почуваю» або «я повністю і абсолютно здорова»
 2. Уникайте заперечення, негативних формулювань і частинки ні. Неправильно: «У мене немає проблем з аналізами», правильно: «У мене чудові аналізи»
 3. Якщо твердження стосується тільки вас, можна не підкріплювати його емоціями. Якщо інших людей або майбутньої дитини, емоційне підживлення обов’язкове. Тобто не «мій чоловік теж хоче дитину», а «я щаслива, що мій чоловік з нетерпінням чекає малюка»
 4. Пам’ятайте, що думка, изреченная лише одного разу, сили не має. Тільки багаторазове повторення афірмації дасть ефект. Тому практикуйтеся щодня. Привчіть себе в вільні хвилини крутити в голові позитивні твердження
 5. Ви зведете усі зусилля до нуля, якщо продовжите транслювати в навколишній простір негатив. Наприклад, ви якщо ви звикли сперечатися, критикувати, засуджувати, часто думати про погане, афірмації не принесуть користі. Спочатку позбудьтеся від поганих ментальних звичок, привчайте себе до любові, вдячності, довірі і співчуття, а вже потім практикуйтеся

Подивіться відео з прикладами афірмації для вагітних:

Важливо: вимовляти афірмації потрібно тільки від першої особи, від власного імені.

Позитивні практики для вагітних

Крім афірмації ви можете користуватися і іншими способами роботи з підсвідомістю. Наприклад, такими енергетичними практиками:

 • Йога. Займатися потрібно тільки під керівництвом досвідченого тренера, який розуміє, які навантаження корисні при вагітності, а які протипоказані
 • Медитації. Тільки вибирайте легкі і позитивні варіанти, без глибокого занурення «в себе» і опрацювання застарілого негативу
 • Зв’язок з природою. Частіше бувайте у води, в лісі, якщо є можливість — відвідуйте відокремлені місця і сповняйтеся енергією природи

Найголовніше — чуйно стежити за своїм станом і не допускати навіть найменшого дискомфорту.

Ссылка на основную публикацию