аеротрубе — ціна обладнання, відкрити бізнес

Аеродинамічна машина давно перестала бути тільки інструментом виробництва і тренажером для парашутистів. Сьогодні цей апарат можна зустріти в індустрії розваг і атракціонів.

Аеродинамічна труба має дуже просту конструкцію, що забезпечує подачу сильного потоку повітря, на якому тримається предмет або людина. Ця особливість дозволяє широко застосовувати її в різних сферах бізнесу і виробництва. Наприклад, аеродинамічна труба користується великою популярністю у любителів дивовижних розваг, що робить цей вид бізнесу одним з найбільш рентабельних. Цікаво те, що при всій популярності машини навіть у великих містах мало компаній, які готові запропонувати послуги подібного атракціону, а це значить, що і конкуренція невелика. Будучи однією з нових американських ідей для бізнесу, вона принесе вам непогані доходи, якщо ви добре постараєтеся попрацювати над нею.

Аеродинамічна труба, ціна обладнання — відкрити бізнес

Незважаючи на те що бізнес вважається малим, витрати його власнику чекають аж ніяк не маленькі. Та й годинне розвага в такій конструкції коштує близько 8-ми тисяч рублів. Причому в цю ціну входить не стільки вартість обладнання, скільки вартість енергоживлення машини.

Вартість аеродинамічної труби

Сьогодні на ринку аеродинамічних установок можна придбати не тільки величезні агрегати, але і мобільні, що вельми зручно. Та й коштують вони дешевше. Правда, потрібно відзначити, що найдешевший мобільний конструкція коштує близько 3-10 мільйонів рублів, в залежності від додаткових опцій. Самі ж дорогі АДТ з усіма функціями і зносостійкість коштують близько 20-30 мільйонів рублів. Розміри цих установок теж значно більше попередніх варіантів. Найдорожчі серед професійних машин стоять приблизно 100 мільйонів рублів. Такі АДТ відрізняються не тільки зносостійкість і величезною кількістю корисних опцій, але і низьким рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Однак ж покупка часто виправдовує себе, адже вона окупається порівняно швидко.

Вартість експлуатації та обслуговування аеротрубе

Дорогим можна вважати не тільки сам апарат, а й його роботу і обслуговування. Справа в тому, що будь-яка з пропонованих установок вимагає чимало енергії, незалежно від того, працює вона на електриці або ж на дизельному паливі. Витрати електроенергії починаються від 250 кВт / год і закінчуються величезними 2-3 мегаватами. Середній же показник, зокрема, для мобільних установок, дорівнює приблизно 350-500 кВт / год. Але потрібно враховувати і те, що у будь-яких таких конструкцій два режими: стандартний і посилений. Все залежить від ваги людини, який буде користуватися установкою, і від бажаної якості потоку повітря.

Дизельні установки теж мають, як правило, два варіанти роботи: середній і посилений. І споживання палива тут коливається в районі 30-50 літрів на годину. Таким чином, час роботи апарату обійдеться в 1200-3000 рублів.

Порада: якщо ви плануєте стати великим підприємцем і купувати великі і дорогі установки АДТ, можливо, варто подумати над тим, щоб побудувати до неї електростанцію. Але варто пам’ятати, що таких агрегатів мало не тільки тому, що вони коштують дорого, а ще й тому, що якщо їх робити багато, це може привести до енергетичної кризи.

Вартість установки устаткування і початку бізнесу

Крім того, що сама установка коштує від 3 до 100 мільйонів рублів, варто подумати і над тим, куди її закріплювати. Крім того, що вам доведеться побудувати спеціальне приміщення і електростанцію, якщо це буде потрібно, знадобляться ще й послуги підйомного крана, оскільки закріпити обладнання не так просто. Плюс до всього цього потрібно буде постійно купувати додаткові деталі і робити ремонт. Набагато простіше створити клінінгову компанію з нуля або організувати міні-виробництво в гаражі.

Крім самої установки вам буде потрібно екіпірування, а саме: різні шоломи, рукавички, комбінезони та маски. Вартість 10 комплектів вам обійдеться приблизно в 100 тисяч рублів. Реклама, документація та інші витрати будуть вам коштувати ще додаткових 100 тисяч рублів. Інвентар, різні засоби безпеки і шумоізоляції — плюс ще 200 тисяч рублів.

Доходи від установки аеротрубе

З урахуванням того, що час роботи дизельної або електричної аеродинамічної труби коштує близько 3 тисяч рублів, а для клієнтів 8-10 тисяч рублів, величезного потоку бажаючих випробувати цікава розвага не буде. Однак варто врахувати той факт, що навіть якщо в день ви будете включати АДТ хоча б на дві години, ви будете отримувати непоганий прибуток. Крім того, професійні парашутисти для тренувань постійно витрачають величезні суми, і якщо вони будуть становити більшу частину ваших клієнтів, ви не будете турбуватися про доходи.

Порада: інвестиції в аеродинамічну трубу не належать до вигідних інвестицій без ризику. Тому, перш ніж почати роботу в цій сфері, необхідно економічно прорахувати попит і рентабельність в тій місцевості, яка вам сподобалася для розвитку вашої справи. Ризик не окупити величезні вкладення занадто великий, тому не скупіться і попросіть професійну консультацію з цього питання.

Де купити аеродинамічну трубу?

Оскільки обладнання для аеротрубе дійсно дороге, необхідно перед покупкою проаналізувати ринок подібних апаратів. Де ж знайти грамотних постачальників? АДТ виробляють не тільки за кордоном, але і в Росії. Неодмінно шукайте відгуки і поради тих, хто займається подібним бізнесом і розбирається в його деталях.

  • Випробувати аеротрубе самому або придбати сертифікат на політ в подарунок Ви можете на сайті http://www.nebo-v-podarok.ru. Якщо Ви любите екстрим, радимо Вам спробувати стрибки з парашутом, польоти на повітряній кулі, вертольоті та багато іншого. Все це можна також знайти в компанії «Небо в подарунок».
  • Вітчизняна компанія «Торнадо» з Воронежа виробляє апарати вартістю близько 4 мільйонів. Звичайно, у них можна знайти і більш дорогі і професійні агрегати.
  • Всім відомо, що можна придбати обладнання для малого бізнесу в домашніх умовах з Китаю. Але і китайські аеродинамічні труби можна зустріти від 3 мільйонів рублів. І, мабуть, це буде самий бюджетний варіант досить високої якості.
  • Німеччина і Чехія виробляють найкращі апарати в співвідношенні «ціна / якість», і вартість їх продукції дещо вищий — від 6-7 мільйонів рублів. Однак незважаючи на високу вартість, при їх установці не потрібно враховувати масу нюансів, а в експлуатації постійно проводити ремонт.
  • Білоруські компанії випускають досить якісні та міцні АДТ за ціною від 3,5 мільйонів рублів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Бізнес з аеродинамічними трубами важко назвати малим через витрати, хоча він і називається таким. Тим, хто планує цим зайнятися, доведеться вкладати величезні гроші. Такий бізнес явно не підійде для новачків, однак досвідчені і забезпечені підприємці можуть робити інвестиції в таку справу. Але і їм потрібно бути обережними і ретельно вивчити попит на подібні послуги.

Ссылка на основную публикацию