4 Пентакль Таро — значення «грошової» карти

Карта 4 Пентакль відноситься до стихії Землі, а значить, може розповісти про матеріальні, приземлених речах: грошах, здоров’я, порядку. У сприятливому значенні це символ стабільності, відмінного самопочуття, в несприятливому — криза, втрати, безлад. Розглянемо тлумачення карти докладніше.

4 Пентакль Таро: значення загадкової карти

У загальноприйнятому розумінні карта Четвірка Пентакль асоціюється із занепокоєнням. Людина боїться змін, не готовий до майбутніх подій. Нерідко відчуває почуття жадібності, користі, жадібності. Непередбачливо відноситься до життя, живе одним днем. Не вміє планувати, але при цей гребе собі все.

Сприятливе значення карта набуває, коли з’являється в розкладах в оточенні арканов з позитивним значенням. У такому випадку вона символізує позитивні події і зміни: як внутрішні, так і зовнішні.

Часто карта вказує на те, що настає сприятливий час для розриву шкаралупи. Можна перестати ховатися від суспільства і почати висловлювати свої бажання, діяти на догоду власним інтересам і прагненням.

Рада карти: перестаньте розпорошуватися на безліч дрібних цілей. Займіться чимось одним, але глобально. Такий підхід допоможе зосередитися на дійсно важливих речах, не упускаючи нічого.

Значення Таро Четвірка Пентакль в прямому положенні

Ця карта знаходиться під заступництвом Сатурна, планети, яка символізує заклопотаність майбутнім, подіями, які очікуються найближчим часом. 4 Пентакль Таро при появі в розкладі в прямому положенні — уособлення фінансового достатку, матеріального прибутку, великих накопичень.

Карта вказує на людину, яка найбільше в своєму житті зациклюється на матеріальних речах: він залежний від грошей.

Тлумачення 4 Пентакль Таро в прямому положенні:

 • Ви закриті від оточуючих, не здатні демонструвати свої емоції. Тому і не отримуєте їх натомість. Всередині може вирувати вулкан ревнощів, але ваші близькі про це навіть не знають. Важливо навчитися давати вихід подібним почуттям
 • Карта уособлює прагнення до накопичення грошей, економію. Людина прагне збирати, але витрачає вкрай неохоче. Однак, подібний підхід не приведе до багатства — навпаки, доведеться постійно жити скромно і урізати себе у всьому
 • 4 Монет Таро часто символізує людину-консерватора, скупого у всіх сенсах. Він вкрай не любить витрачати гроші, сили і емоції в порожню, не готовий віддавати, прагне тільки отримувати

Рада карти при її випаданні в прямому положенні: збираєте гроші, але не прагнете потім витратити велику суму даремно. Дотримуйтеся розумного розподілу фінансів: не відмовляйте собі в необхідних і важливих речах, але і не транжірьте.

Значення карти в перевернутому положенні

Коли Четвірка монет з’являється в розкладі в перевернутому положенні, її сенс трохи змінюється. Тлумачення наступні:

 • Символізує людину, залежну від матеріальних речей і влади. Це справжній скнара, який економить на всьому, аби зібрати побільше. Навіть якщо у нього буде купа грошей, яких вистачить на три життя, він морально не готовий їх витрачати — як Кащей, який «над златом чахне»
 • Також 4 Монет обіцяє проблеми зі здоров’ям через економію на послугах лікарів, ліки. Людина до останнього відкладає лікування, аби не витратити зайву копійку
 • Віщує крах бізнесу або зниження заробітної плати. Гроші не люблять вас і залишають гаманець стрімко
 • У сфері взаємин карта символізує контроль, тиск на оточуючих, деспотизм і авторитарність
 • Символізує людину скупого на емоції, жорстокого, байдужого до чужих переживань

Скупість — основна характеристика карти. В першу чергу це стосується світу матеріального, але поширюється і на емоційну сферу.

4 Пентакль Таро: значення в стосунках

У розкладах на відносини карта набуває таких значень:

 • Вказує на одруженого чоловіка або заміжню жінку. Це людина, що складається в міцному шлюбі. Відносини здаються оточуючим стабільними і практично ідеальними, але всередині сім’ї існує маса проблем, пов’язаних з фінансами
 • Ви прагнете відповідати шаблонам, нав’язаним суспільством, дотримуєтеся загальноприйнятих правил. Всьому виною — страх осуду і критики. Відмінний приклад — дівчина вискакує заміж в 20 років за першого зустрічного, аби «встигнути до 25», не залишитися самотньою. Чіпляється за партнера, аби не опинитися кинутої, навіть якщо не відчуває почуттів

Рада карти: прислухайтеся до себе і вибирайте партнера відповідно зі своїми почуттями. Чи не живіть на догоду суспільним стереотипам — будьте щасливі, а не схвалюваності.

Дивіться відео про значення Таро Четвірка Пентакль:

сполучення карт

Досвідчені таролог завжди дивляться, в оточенні яких карт випадає Четвірка Монет. Це необхідно, тому що допомагає скласти більш точне і правильне тлумачення.

Розглянемо приклади значень карти в поєднанні з арканами Таро:

 1. Шут — символ жадібності, від якої потрібно позбавлятися, щоб не втратити все, що маєте
 2. Маг — сприятливий час для нової справи. Можна відкривати бізнес, шукати роботу
 3. Верховна жриця — заклик дотримуватися обережності і не ділитися планами з оточуючими людьми
 4. Імператриця — обіцяє прибуток, матеріальну забезпеченість і стабільність
 5. Імператор — потрібно навчитися контролювати витрати, щоб не залишитися на бобах
 6. Іерофант — ви занадто чутливі і довірливі, потрібно стати більш байдужим до чужих проблем
 7. Закохані — символ власництва і ревнощів, які заважають стосункам
 8. Колісниця — прийде час дістати гроші, відкладені на чорний день
 9. Сила — не витрачали енергію даремно. Навпаки, потрібно шукати джерела для її накопичення
 10. Відлюдник — гряде час фінансової застою. Чи не буде великих витрат, але і відчутного прибутку не отримаєте
 11. Колесо Фортуни — відсутність спокою і стабільності в матеріальній сфері життя
 12. Справедливість — ризикуєте постраждати від дій шахраїв, будьте обережні
 13. Повішений — ви приносите себе в жертву марно, зупиніться і задумайтеся про власні інтереси
 14. Смерть — до банкрутства
 15. Помірність — символ гармонії і балансу у всіх сферах життя
 16. Диявол — ви серйозно залежні від грошей
 17. Вежа — станете жертвою фінансових махінацій, через що постраждаєте
 18. Зірка — є всі шанси дістати щось, давно бажане
 19. Місяць — зніміть з себе відповідальність і дозвольте приймати рішення іншим людям
 20. Сонце — з несподіваного джерела прийдуть гроші
 21. Світ — вдалий час збирати гроші

Так, Четвірка монет найчастіше обіцяє несприятливі події в житті. Але це привід не засмучуватися, а задуматися — чи в правильному напрямку ви рухаєтеся, чи правильно розпоряджатися доходами. Варто навчитися грамотно розподіляти фінанси, тоді гроші будуть приходити в життя легко.

Ссылка на основную публикацию